Vytisknout

Specialista na dřevoobráběcí stroje HOLZMANN, v nabídce máme i kovoobráběcí stroje HOLZMANN, mezi zákazníky už máme stovky prodaných strojů, zkušenosti z provozu rádi předáme při instalaci i Vám. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Na stránkách WWW.MILWOOD.EU jsou nabízeny NOVÉ stroje značek HOLZMANN, SCM GROUP - CASADEI, MINIMAX, SCM, dále ZIPPER,  nástroje PILANA, FREUD, KARNED,briketovací lisy BRIKLIS, CO.MA.FER., PRODECO, odsavače, podavače, stříkací stěny, použité stroje. V nabídce je mnoho dalšího do Vaší dílny. Mnoho strojů dodáváme na Slovensko i do dalších evropských zemí.

Najdete zde technické i cenové údaje o prodávaných strojích - závazně platné ceny jsou v E-shopu. Část stránek slouží jako elektronický obchod, ale nákup strojů je vhodné vzájemně konzultovat, upravovat vybavení stroje, a proto nás v případě jakéhokoliv zájmu o stroje, nástroje, nářadí a servis strojů, neváhejte kontaktovat, projednáme možnou výbavu a cenu. Pokud zde nenajdete potřebné zboží, neznamená to, že není v nabídce, jen se pravděpodobně nedaří vše včas publikovat. Nabídku Vám rád zdarma vypracujeme, případně zboží dovezeme ze zahraničí podle Vašeho přání. K prodeji od nás patří k dodávce i technická pomoc, případně doprava, instalace a předvedení stroje ve Vaší dílně, nebo u Vás doma.

Potřebujete servis na stroje značek SCM, CASADEI, MINIMAX, HOLZMANN, ZIPPER? JSME VÁM K DISPOZICI! Školení technici odstraní závady, případně odborně seřídí stroj.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Stránky se neustále upravují a rozšiřují.

Telefon: (+420) 775 955 235

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.